Klub Rodzica to ogólnopolski serwis internetowy umożliwiający uzyskanie kontaktu ze specjalistami z różnych dziedzin zaangażowanymi w pomoc dzieciom, młodzieży i rodzinie.

Kim jesteśmy?
Zespołem specjalistów z różnych dziedzin, których łączy doświadczenie i chęć pracy z dziećmi, młodzieżą i całymi rodzinami.

Nasza misja!
To pomaganie rodzicom i opiekunom w wychowaniu szczęśliwych, zdolnych, mądrych i kreatywnych dzieci.

Co robimy?
Staramy się być wsparciem i pomocą dla dzieci i ich najbliższych. Czasem nasza pomoc polega na wsparciu psychologicznym, czasem na dzieleniu się spostrzeżeniami i wskazówkami, innym razem na doraźnej pomocy w formie rehabilitacji czy terapii, zawsze staramy się szukać najlepszego wyjścia, złotego środka. Przede wszystkim każdą sytuację traktujemy indywidualnie.

Nasze produkty?
To konsultacje, diagnozy i terapie. Nasze produkty są dostępne zarówno online – dzięki forum dyskusyjnemu i chat’owi. W serwisie oprócz fachowych porad i artykułów, darmowych materiałów do ćwiczeń z dzieckiem i wspomagania jego rozwoju, zalogowani użytkownicy mają możliwość skorzystania z porad i konsultacji ze specjalistami Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej Pegaz. Nasi specjaliści przyjmują w gabinetach stacjonarnych na terenie woj. pomorskiego. Jeśli mieszkasz w Trójmieście lub jego okolicy zapraszamy do naszych Poradni.